Mondo Verde Hostel

  • 24-uursreceptie
  • Versneld in- en uitchecken
  • Wandelen
  • Spa-lounge
  • Pendeldienst (toeslag)

Mondo Verde Hostel São Paulo hotel biedt een bagage-opslag aan en ligt in de wijk de Perdizes wijk van São Paulo, op 16 minuten lopen van het Água Branca Park en op afstand van 4 km tot culturele bezienswaardigheden, zoals het Museu da Imagem e do Som. Dit hotel verleidt gasten ook met pendeldienst.

Kies uit een onbeperkte keuze van Zuid-Amerikaanse gerechten bij Arenah Bar E Espetaria, dat is een paar momenten van Mondo Verde.

Als u in dit hotel in São Paulo verblijft, wordt u uitgenodigd om het Museum of Football binnen 25 minuten loopafstand vandaan te ontdekken of sportgelegenheden te bezoeken zoals het Arena Palestra Itália op 900 meter. De Avenida Paulista is gelegen maar op 4,1 km afstand van Mondo Verde São Paulo. Geniet van uw verblijf in deze accommodatie, op een paar stappen verwijderd van Bourbon Shopping São Paulo. Het ligt binnen 5 minuten wandelen van busstation Avenida Sumare.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Mondo Verde Hostel São Paulo
Unity Hotel - Allianz Sp
Mobiele prijsaanbieding

Unity Hotel - Allianz Sp

7.6
Goed 621 beoordelingen
253 m van de accommodatie
USD 42 USD 38
per nacht
Maximus Luxury In Perdizes - Flat At The Hotel
Mobiele prijsaanbieding

Maximus Luxury In Perdizes - Flat At The Hotel

8.7
Fantastisch 215 beoordelingen
360 m van de accommodatie
USD 73 USD 66
per nacht
Nubank Parque
Mobiele prijsaanbieding

Nubank Parque

9.2
Schitterend 23 beoordelingen
360 m van de accommodatie
USD 133 USD 120
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Congonhas
    14 km

    Treinstations

    Julio Prestes Train Station
    4 km

    Faciliteiten

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Shuttle

    • Pendeldienst (toeslag)

    Activiteiten

    • Wandelen

    Accommodatie diensten

    • 24-uursreceptie
    • VIP in- en uitchecken
    • Versneld in- en uitchecken
    • Beveiliging
    • Bagageopslag
    • Kleedkamer
    • Tours/Ticketservice
    • Boodschappenservice
    • Winkels/ Commerciële diensten
    • Welkomstdrankje
    • Happy hour

    Eten

    • Bar/ lounge
    • Picknickplaats/ Tafels

    In de keuken

    • Gedeelde keuken

    Voor kinderen

    • Kindermenu
    • Kinderspeelruimte

    Recreatie

    • Live-entertainment
    • Tuin
    • Barbecuefaciliteiten
    • Ontspannings-/ TV-kamer
    • Spa-lounge

    Algemene faciliteiten

    • Roken is toegestaan in speciaal aangewezen plekken.
    • Koffiebar
    • Brandblussers

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 13:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 12:00
    Veelgestelde vragen
    • Welke luchthaven ligt in de buurt van Mondo Verde Hostel hotel?
      Het dichtstbijzijnde vliegveld bij Mondo Verde Hostel hotel is vliegveld Congonhas (15 km) en het is bereikbaar in 22-minuten rijden.
    • Biedt Mondo Verde Hostel hotel een luchthaventransportatie aan?
      Mondo Verde Hostel hotel biedt een shuttle die u binnen 22 minuten naar de luchhaven Congonhas brengt.
    • Biedt Mondo Verde Hostel hotel speciale eetgelegenheden voor kinderen aan?
      Ja, voor de kleine gasten voorziet Mondo Verde Hostel hotel een kindermenu.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Congonhas
    14 km

    Treinstations

    Julio Prestes Train Station
    4 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Mondo Verde Hostel São Paulo

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten